مدل جدیدی از نوکیا ۲۰۱۰ راهی بازار می‌شود + میوه اژدها، میوه‌ای زیبا و عجیب و غریب – تندیس چت

وبسایت دیجی‌کالامگ – مجید نوردوست: شرکت HMD Global در طول چند سال گذشته برخی از گوشی‌های قدیمی نوکیا مثل نوکیا ۳۳۱۰ و نوکیا ۸۸۱۰ که با نام نوکیا ۸۱۱۰ راهی بازار شد را معرفی کرد
این گوشی از سیستم عامل مخصوص خودش بهره می‌برد و از شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های پیام‌رسان مثل واتس‌اپ و فیسبوک پشتیبانی می‌کند. البته که این گوشی جزو گوشی‌های ساده قرار میگیرد و نمی‌توان از ان به عنوان یک تلفن همراه هوشمند نام برد.

وبسایت دیجی‌کالامگ – مجید نوردوست: شرکت HMD Global در طول چند سال گذشته برخی از گوشی‌های قدیمی نوکیا مثل نوکیا ۳۳۱۰ و نوکیا ۸۸۱۰ که با نام نوکیا ۸۱۱۰ راهی بازار شد را معرفی کرد. حالا شایعه شده که این شرکت قصد دارد یک گوشی قدیمی نوکیا را دوباره راهی بازار کند. گفته شده این گوشی مدل جدیدی از نوکیا ۲۰۱۰ خواهد بود.

براساس گزارش‌های منتشر شده مدل جدید گوشی ۲۰۱۰ سال آینده معرفی خواهد شد. لازم به ذکر است که مدل اصلی این گوشی قبلا در سال ۱۹۹۴ راهی بازار شده بود که سال آینده ۲۵ سال از عرضه آن خواهد گذشت و بعید نیست که مدل جدیدش هم معرفی شود.

شرکت HMD Global هنوز این خبر را رسما تایید نکرده است و باید منتظر خبرهای بیشتر درباره این موضوع باشیم. البته انتظار داریم که نوکیا در نمایشگاه MWC 2019 دوباره یک گوشی قدیمی خودش را دوباره معرفی کند.

مدل جدیدی از نوکیا ۲۰۱۰ راهی بازار می‌شود

——————-

وبسایت مشرق: میوه عجیب و غریب موسوم به میوه اژدها؛این میوه در واقع میوه‌ی چندین نوع کاکتوس است.

میوه اژدها، میوه‌ای زیبا و در عین حال عجیب و غریب است که به نام‌های مختلف دیگری از جمله بیتایا، پیتاهایا، گلابی توت‌فرنگی، هو لونگ گو، میوه کاکتوس، نانتیکا فروت یا تان لانگ و عروس شب نیز دارد
میوه اژدها، میوه‌ای زیبا و عجیب و غریب

میوه اژدها، میوه‌ای زیبا و در عین حال عجیب و غریب است که به نام‌های مختلف دیگری از جمله بیتایا، پیتاهایا، گلابی توت‌فرنگی، هو لونگ گو، میوه کاکتوس، نانتیکا فروت یا تان لانگ و عروس شب نیز دارد.

وبسایت مشرق: میوه عجیب و غریب موسوم به میوه اژدها؛این میوه در واقع میوه‌ی چندین نوع کاکتوس است.

میوه اژدها بومی آمریکای مرکزی است و در بخش‌های نیمه گرمسیری و گرمسیری چین، ویتنام، مالزی، تایلند و نیکاراگوئه نیز رشد می‌کند.

میوه اژدها، میوه‌ای زیبا و عجیب و غریب