محل برگزاری نشست سران عرب تغییر کرد + پیام‌رسان Tam Tam دوباره در دسترس قرار گرفت – تندیس چت

خبرگزاری ایسنا: منابع سیاسی اعلام کردند نشست آتی سران عرب که قرار بود در شهر ریاض عربستان برگزار شود، به شهر دمام در این کشور تغییر مکان داد
رهبران کشورهای عربی جهت مشارکت در نشست سران عرب که از چهاردهم آوریل(۲۵ فروردین) آغاز می‌شود، وارد عربستان می‌شوند و مورد استقبال امیر منطقه شرقی، معاون وی و نیز احمد ابوالغیط، دبیرکل اتحادیه عرب قرار خواهند گرفت.

رسانه‌ها پیشتر اعلام کرده بودند که نشست آتی سران عرب که عربستان میزبان آن است این بار به جای ریاض در شهر دمام و در مرکز فرهنگی بین‌المللی ملک عبدالعزیز برگزار خواهد شد و احتمال دادند که دولت عربستان به دلیل تهدیدات موشکی نیروی انصارالله یمن مکان این نشست را از ریاض به دمام در منطقه شرقی این کشور منتقل کرده است.

یک منبع در اتحادیه عرب اعلام کرد که نشست آتی سران عرب در عربستان این بار در شهر دمام برگزار خواهد شد.

نشست سران عرب قرار بود ماه مارس گذشته برگزار شود و به دلیل تعارض آن با تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مصر به تاخیر افتاد.

این منبع به دلیل انتقال مکان این نشست از ریاض به دمام اشاره‌ای نکرده است.

خبرگزاری ایسنا: منابع سیاسی اعلام کردند نشست آتی سران عرب که قرار بود در شهر ریاض عربستان برگزار شود، به شهر دمام در این کشور تغییر مکان داد.

پیشتر انصارالله حملات موشکی را به پایتخت عربستان کرده بود.

——————-

وبسایت گجت نیوز – م. معصوم‌پور: شب گذشته اپلیکیشن پیام رسان تام تام یا تم تم (Tam Tam) در ایران مسدود شد، اما اکنون به گزارش برخی کاربران، دسترسی به این منسجر روسی دوباره برقرار شده است
پیام رسان تام تام چیست؟

وبسایت گجت نیوز – م. معصوم‌پور: شب گذشته اپلیکیشن پیام رسان تام تام یا تم تم (Tam Tam) در ایران مسدود شد، اما اکنون به گزارش برخی کاربران، دسترسی به این منسجر روسی دوباره برقرار شده است.

پیام رسان تام تام یا تم تم، یک اپلیکیشن روسی است که بسیاری از ویژگی‌های تلگرام را در خود جای داده و برخی از کاربران، آن را جایگزینی مناسب برای پیام رسان محبوب تلگرام می‌دانند. این مسنجر روسی از ویژگی‌هایی چون تماس صوتی و تصویری، کانال‌های مختلف، گروه چت و انواع ایموجی و استیکر بهره می‌برد.

اپلیکیشن پیام رسان تام تام (Tam Tam) دیشب (شنبه 18 فروردین 1397) در ایران مسدود شد و کاربران تنها با استفاده از فیلترشکن قادر به استفاده از آن بودند. اکنون برخی کاربران گزارش می‌دهند که مجددا دسترسی به این نرم افزار برقرار شده است. هنوز هیچ یک از مسئولان، اظهار نظر رسمی در مورد علت مسدود شدن و بازگشایی مجدد این اپلیکیشن پیام رسان نکرده‌اند.