هافبک مغضوب بارسا و فراموشی اتفاقات گذشته + آمار ویدال؛ قهرمانی لیگ در ۷ فصل متوالی – تندیس چت

ورزش سه: آندره گومس، هافبک پرتغالی بارسلونا مدعی شد دیگر به اتفاقات گذشته فکر نمی کند.

چند هفته قبل گومس در مصاحبه ای عجیب از مصائب زندگی در بارسلون و فشاری که از سوی هواداران روی او وجود دارد صحبت کرد اما حالا به نظر می رسد مشکلات ستاره پرتغالی مرتفع شده و او با آرامش بیشتری در ترکیب بلوگرانا بازی می کند
چند هفته قبل گومس در مصاحبه ای عجیب از مصائب زندگی در بارسلون و فشاری که از سوی هواداران روی او وجود دارد صحبت کرد اما حالا به نظر می رسد مشکلات ستاره پرتغالی مرتفع شده و او با آرامش بیشتری در ترکیب بلوگرانا بازی می کند.

ورزش سه: آندره گومس، هافبک پرتغالی بارسلونا مدعی شد دیگر به اتفاقات گذشته فکر نمی کند.

هافبک مغضوب بارسا و فراموشی اتفاقات گذشته

گومس گفت: “سعی می کنم به اتفاقات گذشته فکر نکنم و از بازی کردن لذت ببرم. حالا من در رویایی هستم که همه بچه ها به آن فکر می کنند.

در این دیدار بوسکتس غایب بود و همه می دانند فقط یک بوسکتس وحود دارد اما من تلاش کردم به شکلی بازی کنم که والورده بداند بتواند روی من حساب کند. برای اینکه این اتفاق رخ دهد من تمام تلاشم را در زمین انجام می دهم.”

——————-

 وب سایت نود: به نقل از مارکا، پیروزی ۴-۱ بایرن مونیخ در دربی باواریا مقابل آگسبورگ پای سند ششمین قهرمانی متوالی بایرن را امضا کرد‌
 وب سایت نود: به نقل از مارکا، پیروزی ۴-۱ بایرن مونیخ در دربی باواریا مقابل آگسبورگ پای سند ششمین قهرمانی متوالی بایرن را امضا کرد‌. این قهرمانی البته سومین قهرمانی پیاپی آرتورو ویدال در بوندسلیگا بعد از پیوستنش به این تیم در سال ۲۰۱۵ بود.

ویدال که یکی از بازیکنان ثابت بایرن محسوب می‌شود، در بازی روز شنبه به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو استراحت کرد.

با احتساب ۳ قهرمانی به همراه کولو کولو شیلی، ویدال در مجموع موفق به ۱۰ قهرمانی لیگ شده است. قهرمانی این فصل بوندسلیگا هجدمین جامی است که ویدال در دوران فوتبال خود بالای سر می‌برد تا از این نظر با ادواردو ویلچز، پرافتخارترین بازیکن تاریخ شیلی برابری کرده باشد. البته ویدال این شانس را دارد تا در همین فصل با فتح جام حذفی و لیگ قهرمانان از ویلچز سبقت گیرد.

پیش از حضور مجدد در آلمان، ویدال در سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ نیز توانسته بود به همراه یوونتوس ۴ بار متوالی فاتح سری آ شود تا حالا رکورد خود را به قهرمانی لیگ در ۷ فصل متوالی برساند.